Wie zijn wij

Klik hier om deze pagina af te drukken

Medewerkers

Hieronder treft u een overzicht van de VSOP medewerkers en hun specialisaties. Eventuele externe activiteiten kunt u vinden onder Onze invloed/commissies.

Medewerkers Secretariaat
Medewerkers Team Kwaliteit van Zorg
Medewerkers Team Onderzoek

Directie

dr. C. (Cor) Oosterwijk

 

Functie

Directeur

Contact

c.oosterwijk @ vsop.nl (spaties verwijderen)

035 - 603 40 40

Bereikbaar

maandag t/m vrijdag
 

Secretariaat

T. (Thea) van Veldhuizen - Hiemstra BA

 

Functie

Management assistente en Coördinator P&O

Contact

t.v.veldhuizen@vsop.nl
035 - 603 40 11

Bereikbaar

maandag, woensdagochtend en donderdag

 

P. (Paula) Waddell

 

Functie

Medewerker secretariaat                            

Paula Waddell

Contact

p.waddell@vsop.nl
035 - 603 40 14

Bereikbaar

maandag en dinsdag

 

F. (Fred) van Stek

 

Functie

Controller

 

Contact

f.v.stek@vsop.nl
035 - 603 40 23

Bereikbaar

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Team Kwaliteit van Zorg

S. (Silvia) van Breukelen BSBA

 

Functie

Teammanager zorg                                            

Contact

s.v.breukelen@vsop.nl
035 - 603 40 43

Bereikbaar

maandag t/m vrijdag

 

drs. S. (Sigrid) Hendriks, arts (np)

 

Functie

Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen en zorg

Contact

s.hendriks@vsop.nl
035 - 603 40 32

Bereikbaar

maandag t/m vrijdag

 

drs. K. (Kim) Karsenberg

 

Functie

Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen             

drs. K. (Kim) Karsenberg

Contact

k.karsenberg@vsop.nl
035 - 603 40 15

Bereikbaar

maandag t/m vrijdag

  

mr. H. (Hanneke) Nusselder

 

Functie

Beleidsmedewerker                                                 

Contact

h.nusselder@vsop.nl
035 - 603 40 22

Bereikbaar

maandag, woensdag en donderdag

 

drs. M. (Marianne) Nijnuis

 

Functie

Beleidsmedewerker zorg                                             

 

Contact

m.nijnuis@vsop.nl
035 - 603 40 34

Bereikbaar

maandag, dinsdag en donderdag

 

 

drs. I. (Ilze) Roelofs

 

Functie

Medewerker projecten & communicatie                          

Contact

i.roelofs@vsop.nl
035 - 603 40 20

Bereikbaar

maandag, dinsdag en donderdag

 

 

drs. M. (Marèl) Segers

 

Functie

Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen                      

 

Contact

m.segers@vsop.nl
035 - 603 40 16

Bereikbaar

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

drs. A. (Anne) Speijer

 

Functie

Coördinator kwaliteit van zorg                                                

Contact

a.speijer@vsop.nl
035 - 603 40 18

Bereikbaar

maandag t/m vrijdag

  

drs. R. (Renee) van Tuyll

 

Functie

Arts-auteur

 

Contact

r.v.tuyll@vsop.nl
035 - 603 40 29

Bereikbaar

dinsdag, woensdag en vrijdag

 

dr. I (Ildikó) Vajda

 

Functie

Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen                  

Contact

i.vajda@vsop.nl
035 - 603 40 19

Bereikbaar

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Team Onderzoek 

dr. M. (Mariëtte) Driessens

 

Functie

Beleidsmedewerker Onderzoek                                         

 

Contact

m.driessens@vsop.nl
035 - 603 40 21

Bereikbaar

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

drs. E. (Elsbeth) van Vliet - Lachotzki, arts

 

Functie

Beleidsmedewerker erfelijkheid en perinatale zorg            

Contact

e.v.vliet@vsop.nl
035 - 603 40 42

Bereikbaar

maandag en donderdag

Vrijwilligers

Mary van Beers
Daphne Stemkens

 

Zie ook: vacatures

Zie ook: stageplaatsen

Website: Websteen