Wie zijn wij

Klik hier om deze pagina af te drukken

Medewerkers

Hieronder treft u een overzicht van de VSOP medewerkers.
Eventuele externe activiteiten kunt u vinden onder Onze invloed/commissies.

Medewerkers Secretariaat
Medewerkers Team Kwaliteit van Zorg
Medewerkers Team Onderzoek

Directie

dr. C. (Cor) Oosterwijk
Directeur

c.oosterwijk@vsop.nl
035 - 603 40 40

Bereikbaar: maandag t/m vrijdag

   

Secretariaat

  

T. (Thea) van Veldhuizen - Hiemstra BA
Management assistente en coördinator P&O

t.v.veldhuizen@vsop.nl
035 - 603 40 11

Bereikbaar: maandag, woensdagochtend en donderdag

   
Paula Waddell

P. (Paula) Waddell
Medewerker secretariaat

p.waddell@vsop.nl
035 - 603 40 14

Bereikbaar: maandag en dinsdag

   
   

F. (Fred) van Stek
Controller

f.v.stek@vsop.nl
035 - 603 40 23

Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

   
 

X. (Xandra) Leuverink
Coördinator communicatie

x.leuverink@vsop.nl
035 - 603 40 33

Bereikbaar: maandag, dinsdag en donderdag

   

Team Kwaliteit van Zorg

   

S. (Silvia) van Breukelen BSBA
Teammanager Zorg

s.v.breukelen@vsop.nl
035 - 603 40 43

Bereikbaar: maandag t/m vrijdag                                 

   

drs. S. (Sigrid) Hendriks, arts (np)
Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen en zorg

s.hendriks@vsop.nl
035 - 603 40 32

Bereikbaar: maandag t/m vrijdag

   
           drs. K. (Kim) Karsenberg

drs. K. (Kim) Karsenberg
Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen

k.karsenberg@vsop.nl
035 - 603 40 15

Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag                                

   

mr. H. (Hanneke) Nusselder
Beleidsmedewerker

h.nusselder@vsop.nl
035 - 603 40 22

Bereikbaar: maandag, woensdag en donderdag

   

drs. M. (Marianne) Nijnuis
Beleidsmedewerker zorg

m.nijnuis@vsop.nl
035 - 603 40 34

Bereikbaar: maandag, dinsdag en donderdag

   

drs. I. (Ilze) Roelofs
Medewerker projecten en communicatie

i.roelofs@vsop.nl
035 - 603 40 20

Bereikbaar: maandag, dinsdag en donderdag

   

drs. M. (Marèl) Segers
Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen

m.segers@vsop.nl
035 - 603 40 16

Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

   

drs. A. (Anne) Speijer
Coördinator kwaliteit van zorg

a.speijer@vsop.nl
035 - 603 40 18

Bereikbaar: maandag t/m vrijdag

   
 

drs. R. (Renee) van Tuyll
Beleidsmedewerker

r.v.tuyll@vsop.nl
035 - 603 40 29

Bereikbaar: dinsdag, woensdag en vrijdag

   

dr. I (Ildikó) Vajda
Beleidsmedewerker zeldzame aandoeningen

i.vajda@vsop.nl
035 - 603 40 19

Bereikbaar: maandag t/m vrijdag

   

Team Onderzoek 

   

dr. M. (Mariëtte) Driessens
Beleidsmedewerker onderzoek

m.driessens@vsop.nl
035 - 603 40 21

Bereikbaar: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

   
 

drs. D. (Daphne) Stemkens
Beleidsmedewerker

d.stemkens@vsop.nl
035 - 603 40 28

Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

   
 

dr. H. (Eric) Vermeulen
Beleidsmedewerker

e.vermeulen@vsop.nl
035 - 603 40 26

Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

   

drs. E. (Elsbeth) van Vliet - Lachotzki, arts
Beleidsmedewerker erfelijkheid en perinatale zorg

e.v.vliet@vsop.nl
035 - 603 40 42

Bereikbaar: maandag en donderdag

   

 

Vrijwilligers

Mary van Beers

Website: Websteen